O NAS

CAUSSADE SEMENCES Pro jest marką należącą do hodowli LIDEA i oferuje wysokowydajne nasiona kukurydzy i rzepaku dla rolnictwa, poprzez lokalną dystrybucję, będąc najbliżej rolników.

CAUSSADE SEMENCES Pro, od kilkudziesięciu lat, odpowiada na potrzeby zgłaszane przez rolników, dystrybutorów, producentów i konsumentów.

Dwie firmy hodowlano-nasienne Euralis Semences i Caussade Semences połączyły się tworząc Lidea. Opierając się na mocnych stronach gatunków, badań i rynku, stworzenie Lidea ma na celu osiągnięcie pozycji lidera w zakresie niektórych gatunków w szerszym zasięgu Europy.

W CAUSSADE SEMENCES Pro w ofercie znajdziecie szeroką gamę produktów kukurydzy oraz rzepaku. Odmiany kukurydzy z różnym kierunkiem użytkowania: na ziarno, kiszonkę, grys, bioetanol i biogaz. Ponadto szeroki wybór nasion o różnej wczesności od FAO 210 do FAO 280, aby każdy rolnik mógł znaleźć odmianę przystosowaną do warunków geograficzno-klimatycznych. Poza tym posiadamy nasiona rzepaku ozimego, które na wysokim poziomie utrzymują cechę zimotrwałości oraz silny wigor, przez co roślina świetnie rośnie nawet na słabszych stanowiskach.

PORADY CAUSSADE SEMENCES PRO POLSKA