Producent nasion

Podstawowe 5 wartości CAUSSADE SEMENCES Pro

Nasze wartości są niezbędne do realizacji naszego projektu. To nasze DNA. Nadają sens naszym działaniom i zobowiązaniom.

Bliskość

Bliskość to istota kultury CAUSSADE SEMENCES Pro.
Jest to ścisła współpraca ze wszystkimi naszymi klientami, oparta na uważnym słuchaniu potrzeb rolników i reagowaniu na problemy rolnictwa, poprzez dobór wyselekcjonowanych odmian, dostosowanych do warunków klimatyczno-glebowych.

Doświadczenie

Przekłada się to na szereg ukierunkowanych i zindywidualizowanych produktów i usług, które spełniają specyficzne oczekiwania rolnictwa dziś i jutro, niezależnie od kraju: charakterystyka odmian, dostosowanie do potrzeb sektorów, optymalizacja agronomiczna. Porady umożliwiające rolnikom maksymalne wykorzystanie cech genetycznych naszych odmian.

Wszechstronność

Responsywność zawsze charakteryzowała CAUSSADE SEMENCES Pro. Przewidywanie i organizacja, niezbędne cechy definiujące CAUSSADE SEMENCES Pro, są zawarte w zestawie praktyk i zarządzania projektami. Angażują również bardziej bezpośrednio wszystkich klientów i pozwalają na odpowiednią reakcję, aby spełnić ich potrzeby.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność jest z definicji zobowiązaniem do odpowiadania za swoje czyny w każdych okolicznościach.
Dla CAUSSADE SEMENCES Pro odpowiedzialność jest czymś więcej niż koniecznością, to dźwignia wydajności, która angażuje każdego z pracowników grupy. Odpowiedzialność zapewnia trwałość działalności i przyczynia się do dobra wspólnego. Musi umożliwiać połączenie wzrostu gospodarczego i zaangażowania w zrównoważony rozwój.

Współpraca

W CAUSSADE SEMENCES Pro współdziałanie to przede wszystkim postawa, stan umysłu.
Dzięki bliskiej współpracy możemy wprowadzać coraz więcej innowacji. Współdziałanie wewnątrz i pomiędzy zespołami grupy zapewnia optymalną jakość dostarczanego produktu. Współpracujemy również z naszymi klientami, aby opracowywać nowe produkty i nowe rozwiązania oraz testować je, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb naszych klientów.

PORADY CAUSSADE SEMENCES PRO POLSKA